The Vanilla Ice Tv Show - Vanilla Ice Ice
The Vanilla Ice Tv Show – Vanilla Ice Ice

Hurok MermerThe Vanilla ICE Project adı altında DIY Network Amerikan kanalında yayınlanan ve Amerikada milyonların büyük bir beğeni ile yakından takip ettiği bu ünlü televizyon kanalındaki başarılı The Vanilla ICE Project TV Showunun son 3 sezondur ana sponsoru olmakta ve başarılı oyuncu ve şarkıcı programın sahibi Robert yani programdaki adı ile Vanilla ICE bütün doğal taş yani, mermermozaik ya da traverten gibi ürünlerini hurok mermer firmasından temin etmektedir. Vanilla ICE hurok marble adli Amerikadaki subemizden bahsettigi kadar Türkiyedeki firmamız olan Hurok mermeri de reklam filmlerinde bahsetmiştir. İlgili reklam ve videoların yayınlamasını ve devamlı güncellemelerini web sitemizden takip edebilirsiniz. Amerikadaki satış faaliyetlerine devam etmekte olan birkaç diğer online satış yapan web sitelerimizden Stone Tile Us firması da travertine tiles satışlarında Vanilla Ice medya organını kullanmaktadır.

Vanilla ICE TV, DIY networkteki TV show’un da kullandığı evleri bizzat kendisi seçerek almakta ve olabilecek en güzel restorasyon ve hatta adeta yeniden inşaa etmek kadar düzenleme yapmaktadır. Bu düzenlemeler sırasında kullandığı teknikler, ürünler, malzemeler, araçlar ile hep Amerikalıların idolü ve çok sevilen bir sanatçısı konumunda adı sayılır popüler bir şarkıcısı ve program sunucusu olmuştur. Hurok Mermer şirketimizde yani Amerikadaki adı ile Hurok Marble şirketimizde birçok TV programı çekimi gerçekleştirmiştir. Pompano Beach bölgesinde bulunan ve Atlantic Stone Source adı altında faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızın Şanına, kalitesine, adına ve profesyonelliğine yakışır güzellikte bir showroomu bulunmaktadır.

Bu showroomda birçok defa TV showuna sahne sağlamış olan Hurok Mermer bu başarılı projeleri ile de Vanilla ICE ile Sezon 4-5 ve 6. sezonlarında kendisiyle çalışmaktan mutluluk duymuştur. Bu güzel iş birliği ve iletişimin sağlandığı ortamda yeşeren bu güzel bağlantılar sayesinde Robert Türkiye yi ziyaret etmek ve ülkemizi Türkiyemizi daha yakından tanımak ve görmek istemiştir. Bu makalenin yazıldığı sıralar olan Şubat ayları gibi Türkiyeye bu kadar yoğun seyehati içerisinde bir tur gerçekleştirmiştir.

Hurok Mermer, gerek adı ve gerekse ürünleri ile ülkemizin güzelliklerini en güzel şekli ile Gurur ve onur ile yurt dışında da  sergilemektedir. Hurok Mermer’in profesyonel duruş ve ahlak sahibi iş anlayışının pozitif yansıması olarak Amerikan halkının ülkemiz üzerindeki pozitif düşünceleri ve iş imkanlarının gelişmesi için, tüm fedakarlıkları ile çalışan ekibi ile Hurok Mermer iş hayatına başarı ile devam etmektedir.

Vanilla ICE, showunu tamamladığı paha biçilemez güzellikte olan evlerin satış işlemleri konusunda bir çok yerli yabancı Amerikan ve bir çok milletten Güney Amerika ve Kanada başta olmak üzere Ziyaretçi trafiği almaktadır. Bu ziyaretlerde görülen mermerlerin kalitesi, duvarlar, mozaikler, havuz kenarları ve bahçe avlusu gibi birçok alanda en profesyonellerce döşemesi yapılmış ürünlerimizi birçok milletten insanlar imrenerek beğenmekte ve şirketimizin şanına değer adını her seferinde duymaktadırlar.

Hurok Mermer olarak yatırıma ve profesyonelliğe önem veren firmamız maddi yatırımlarını en akıllı bir şekilde kullanıyor olup, şirketimize ve ülkemize en faydalı yatırımlar ile geri dönüş sağlamaktadır. Ülkemizin ekonomi alanında Doğal Taş sektörünün önemli bir yeri vardır ve bu konum Yurt dışında da desteklenip yıldan yıla daha farklı değerler kazanmaya devam etmektedir. ithal mermer lerin yanı sıra kendi doğal taşlar ımızı kullanan hurok mermer, mermer ocakları mızdan aldığı doğal taşlar ı kullanmaktadır. Vanilla ICE TV programı DIY network yani do it yourself, adı altında Amerikalıların büyük ilgi ile izledikleri çok renkli anlara ve çok renkli showlara ev sahipliği yapan her eyaletinde gösterimde olan ünlü bir ulusal kanalıdır. Güney Amerika gibi ispanyolca dili çok hakim olan bu ülkelerde de program farklı dillerde gösterimde olduğu gibi global anlamda da bir tema sahibidir.