Waterjet Mermer

Hurok Waterjet Project, olarak her türlü mimari tasarımın, projelerin, dekorasyonun, vazgeçilmez üretim aracı haline gelen teknolojik altyapı; delme ve kesme işlemlerini CNC hassasiyeti ile gerçekleştiren WATERJET (SU JETİ) teknolojisi ile Kütahya ‘da birçok sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.

WATERJET (Su Jeti) bilgisayar destekli soğuk bir kesim teknolojisidir ve bir çok maddeyi 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak kesebilir. Mermer, granit, porselen, seramik, linoleum, hertürlü yer döşemeleri ve tüm metaller su jeti ile kesim için uygun malzemelerdir. WATERJET (Su jeti) doğaltaşları ısıtmadan , sertleştirmeden veya herhangi bir deformasyona uğratmadan keser. Porselen, doğal taş ve seramik kusursuz bir şekilde yanlızca WATERJET (su jeti) ile kesilebilir. Bilgisayarda çizilebilen her türlü kompleks şekil elde etmenin en uygun ve ekonomik yolu WATERJET (su jeti) kesimidir.

WATERJET (su jeti) ‘in mermer, granit, seramik sektöründeki kullanımı; farklı renklerdeki plaka veya karoların istenen her türlü formda kesilerek , içiçe, yanyana, puzzle benzeri birleştirmek suretiyle bir bütün haline getirilmesi şeklindedir. Böylelikle her türlü form ve desende zemin göbekleri, yer veya duvar bordürleri, masa tablaları,lavabo veya mutfak tezgahı süslemeleri imal etmek mümkündür.
Hatta özel tasarım hayal edilen tasarımıda istenilen zemine yerleştirilebilir.

Yaşamınıza Hurok Marble marka izine yer verin, doğal olanı seçin.
– Master of Natural Stone