Mermer Yemek Masası Modelleri

mermer masa 5

Evlerimizin en çok kullanılan ve en önemli alanlarından biri de şüphesiz yemek odalarıdır. Yemek odalarının temizliği, görünümü ve sahip olduğu diğer donanımlar bizlerin yemek ihtiyacını karşılamada bize pek çok artı sağlayacaktır. Yemek odalarınızda ve mutfaklarınızda kullanabileceğiniz birçok modelde mermer yemek masası modellerini sizlerle bu yazımızda paylaşıyoruz.

Mermer Yemek Masası

Yemek odalarınız, mutfaklarınız ya da işletmeleriniz için muhteşem yemek masalarının yapılarını mermer oluşturuyor. Doğal güzelliğinizi sofralarınıza yansıtabileceğiniz mermer masa modelleri birçok farklı görünüm ve renklerde yer almaktadır. Parlak görünümü, dayanıklı yapısı ve kolay temizlenebilir özellikleri gibi pek çok özelliğe sahip olan mermer masalar trendini her geçen gün artırıyor. Birbirinden güzel mermer yemek masa çeşitlerimizi bu yazımızda sizlere sunarak daha etkili bir seçim yapmanıza yardımcı olmak istedik.

Silver Grey Mermer Masa

Gümüş rengi ve parlayan görünümü ile yemeklerinize renk katacak silver grey mermer masa modeli son zamanların en çok talep gören ürünü. Yemeklerinize ve yemek odalarınıza zarif bir görünüm katmak için tercih edebileceğiniz bu yemek masası misafirlerinizi de en iyi şekilde ağırlamanızı sağlayacaktır. Kullanışlı ve şık görünüme sahip olan bu modelin sağladığı pek çok avantajı sizlerde evinizde en etkili şekilde görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Gri Masa

Beyaz gri masa mermer masa modelleri arasında daha çok yemek işletmeleri tarafından tercih edilmektedir. Evleriniz ve iş yerlerinizin yemekhanelerinde de kullanabileceğiniz bu model beyaz rengin güzelliğini bulunduğu alana estetik bir şekilde yansıtabilmektedir. Yemeklerinizi beyaz rengin estetik görünümüyle bir zerafete dönüştürmek için hemen bu masa modelini evlerinize temin edebilirsiniz.

Silver Fantasy Leather Finish

Silver fantasy leather finish mermer masa modeli de evleriniz ve iş yerlerinizde keyifle kullanabileceğiniz yemek masa modellerindendir. Bu model parlak görünümü, kolay temizlenebilen yapısı ve daha pek çok özelliğiyle yaşam alanlarınızda birçok kolaylığı sunacaktır. 2x110x220 ölçülerinde yer alan bu yemek masası modellerine sahip olarak yemeklerinizi estetik bir görünümle sunmak için bu modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Portero Masa

Portero masa yemek takımları arasında keyifle kullanabileceğiniz bir değer model. Şık ve sade görünümüyle etkileyici bir yapıya sahip olan bu yemek masası uygun renkteki sandalyelerle evinizde muhteşem bir ambiyans uyandırabilir. Etrafına 8 sandalye koyabileceğiniz bu masa modeli misafirperver yapıya sahip olan aileler ve geniş aileler içinde önemli bir alternatif. Daha pek çok özelliğiyle kullanışlını pekiştiren bu modele sahip olarak aklınıza gelmeyecek birçok avantajı elde edebilirsiniz.

Dark Night Masa

Yemek masası seçiminde şıklığı, zerafeti ve sadeliği bir arada görmek isteyenlerden misiniz? İşte o zaman dark night masa sizin yemek masası tercihiniz olabilir. Parlak bir görünüme sahip olan bu model yemeklerinizi keyifle yiyebileceğiniz bir ortam oluşturmaktadır. Kolay temizlenebilir ve dayanıklı yapısıyla pek çok farklı özelliği birleştiği bu masa modelini sipariş etmek için daha fazla zaman kaybetmeyin! Çünkü en güzel yemek masaları yemeklerinize renk katmak için sizleri bekliyor.

mermer masa 10
Siyah Masa

Yemek Masası Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yapacağınız her seçim sizler için birçok farklı yeniliği, güzelliği ve estetiği barındırabilir. Yemek masası seçmek de sizler için içerisinde birçok güzel unsuru barındırmakla birlikte biraz titiz olabileceğiniz bir süreçtir aslında. Elbette kalite, renk, görünüm ve kullanışlılık gibi unsurlara yemek masası seçerken fazlasıyla dikkat etmeniz gerekiyor. Fakat evlerinize en yakışan, yemek odalarınıza en iyi ambiyans sağlayan yemek takımı modelini seçmek için bazı önerilere ihtiyacınız olabileceğini düşündük. Sizlere bu konu hakkında ki önerilerimizi maddeler halinde sunduk.

  • Mermer masa modellerinin farklı renkleri bulunabilmektedir. Evinizde ki duvarların rengi, yemek odanızda ki diğer eşyaların rengi gibi bu masaları kullanacağınız alanların görünümlerini dikkate alarak bir seçim yapmanız nokta atışı bir seçime katkı sağlayacaktır.
  • Evinizde kaç kişinin kaldığı, evinize gelen misafirlerin yoğunluğu gibi önemli faktörlerde seçeceğiniz yemek masasının büyüklüğünde sizlere rehber olabilir.
  • Mermerin doğal güzelliğini yemek masalarınıza yansıtmak istiyorsanız da masaların doğal mermer yapısında olduğundan emin olmaya çalışın.
  • Parlak bir görünümü tercih edenlerdenseniz silver mermer masa modelleri size göre olabilir. Fakat sade ve aynı zamanda şık bir görünüm taraftarıysanız da dark night gibi modeller size hitap edebilir.

Yemek odalarınızda ve mutfaklarınızda keyifle kullanabileceğiniz yemek masası seçiminizde size kolaylıklar diliyoruz. Birbirinden güzel yemek masası görsellerimize göz atarak daha iyi bir izlenim oluşturmak isterseniz tıklayınız. Ayrıca yeni ürünlerimizi ve kampanyaları takip etmek için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Mermerin doğal güzelliği yaşam alanlarınızdan eksik olmasın; kalın sağlıcakla!