Mermer Masa Modelleri

mermer masa 7

Mermer geçmişten günümüze pek çok farklı kullanım alanlarıyla önemli bir maden çeşidi olmuştur. Tarih boyunca birçok sanat eserinde kullanılan mermerin teknolojideki gelişmelerle ve sanayi imkânlarının gelişmesi sayesinde çok daha farklı kullanım alanları da oluşmuştur. Hayatımızda eksik etmediğimiz evimizde, iş yerimizde ve çeşitli yaşam alanlarımızda bulunduğumuz masa da mermerin en yaygın kullanım alanı olarak günümüzde önemli bir yer edinmiştir. Mermer masa kullanımında her geçen gün büyük bir artış da görülmektedir. Mermerin dayanıklı ve sağlam yapısı muhteşem tasarımla bir masa haline dönüşünce elbette tercih edilebilirliği de doğal olarak yükselmektedir.  Mermer masa çeşitleri birbirinden farklı şık tasarımlarıyla ilginizi çekmede son derece başarılıdır. Gelin bu birbirinden güzel mermer masa modelleri hakkında daha detaylı bir inceleme yapalım.

Alexander Black Mermer Masa

Alexander Black 2x110x220

Masa seçimi yaparken masayı kullanacağınız alan, kullanma amacınız ve zevkleriniz sizlerin vereceği kararlarda en önemli etkiye sahiptir elbette. Fakat ürünün kullanışlılığı, tasarımı ve şık görünümü de elbette tercih sebebinde önemli bir unsurdur. Siyah görünümü ve muhteşem tasarımlarıyla en ilgi çekici mermer masa modellerinden biri Alexander Black mermer masa. Siyah bir elmas gibi parlayan görünümü sizlerin kullanım alanlarına muhteşem bir görünüm katacağı gibi kullanım amacınız doğrultusunda de en üst seviyede fayda sağlayacaktır.

Silver Mermer Masa

Silver Fantasy 2x110x240

Silver mermer masa modelleri kendi içerisinde farklı desen ve görünümlerde bulunabilmektedir. Parlak görünümleriyle ortama ahenk katan silver modellerde farklı ölçüler bulunmaktadır. Masayı kullanacağınız alana göre ilgili ölçüleri belirleyerek temin edebilirsiniz. Silver masa modelleri kendi içerisinde Grey, Fantasy gibi kategorilerde de çeşitlenmektedir. Yuvarlak, dikdörtgen gibi şekil bakımından farklı silver masa modelleri de yer almaktadır.

Mermer masa modellerinde ek olarak volakas mermer masa modeli de oldukça ilgi görmektedir. Bu şekilde sıkça tercih edilen diğer mermer masa modelleri de aşağıda maddeler halinde listelenmiştir.

  • Portero Masa
  • Antik Masa
  • Emparador Masa
  • Black Olive Yuvarlak Masa

Mermer Masa Kullanımı ve Avantajları

Mermer masa modelleri bizim ihtiyaçlarımızı karşılama noktasında sağladığı kullanışlılıkla birlikte şık tasarımları ve görünümleriyle de ilgi çekmektedir. Yaşam alanlarımızda pek çok amaçlı kullandığımız masa modelleri arasından en şık görünümde olan bu masalar da çok geniş bir alanda ve oldukça çeşitli amaçlarda kullanılabilmektedir. Mermer masa kullanımında yaşanan artış elbette sadece mermerin görünümü ve yapısından kaynaklı değildir. Mermer masalar sunduğu avantajlarla muhteşem bir kullanıcı deneyimini de ortaya çıkarmaktadır. Mermer masa çeşitlerinin sağlamış olduğu avantajlara bir göz atmaya ne dersiniz? Mermer masaların sağlayacağı avantajları sizler için kullanıcılardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda maddeler halinde yazdık.

  • Mermer masalar bulunduğu alana şık bir görünüm katmakla birlikte gelen misafirlerinizde de olumlu bir izlenim oluşturmaktadır.
  • Mermerin sağlam ve dayanıklı yapısı masaların kullanım sürecinde pek çok kolaylık sağlamaktadır.
  • Evlerinize ve çalışma alanlarınıza en uygun renkte ve çeşitte mermer masa modelleri kolayca bulunabilmektedir.
  • Pek çok farklı amaçla kullandığımız mermer masaların temizleme işlemi de oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.
  • Mermer masalar ihtiyaçlar doğrultusunda özel tasarımlarla üretilebilmektedir. Bu yönüyle işinize veya evinize özel mermer masa tasarımları yaptırabilirsiniz.
  • Mermer masalar yemek işletmeleri, ofisler ve birçok farklı çalışma alanına özgün nitelikte tasarlanabilmektedir.

Mermer Masa Fiyatları

İhtiyacımız olan ürünlerin temini noktasında en çok dikkat ettiğimiz unsurlardan biri de elbette ürünlerin fiyatlarıdır. Peki mermer masa fiyatları için bu durumlar nasıl gelin bir göz atalım. Mermer masa fiyatları kalite, mermerin yapısı ve ölçülerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Doğrudan fiyatı belirlenmiş mermer masa modelleri olabildiği gibi özel tasarımla hazırlanan mermer masa çeşitleri de bulunmaktadır. Dolayısıyla özel mermer masalar için direk fiyat vermek pek mümkün değildir. Fakat hazır olarak sunulan ve birçok amaçla kullanabileceğiniz masalar zaten fiyatları belirli olarak internet sitelerinde yer alabilmektedir. Mermer masaların 500 TL civarından başladığı ve çeşitli değişkenler dikkate alınarak farklı fiyatlarda yer aldığı görülmektedir.